VÝUKA IRSKÝCH TANCŮ A STEPU
Pravidelné kurzy - pro začátečníky a mírně pokročilé pořádáme v Brně pravidelné večerní kurzy.

Jednorázové víkendové semináře - dle vašeho zájmu přijedeme za vámi nebo uspořádáme v našich prostorách v Brně.

Letní týdenní kurzy - např. Letní taneční škola v Luhačovicích, Etno taneční týden v Brně, aj.


VÝUKA VÝRAZOVÉHO TANCE
Formou jednodenních či víkendových seminářů nabízíme výuku tanečních základů zejména ve stylech: Limon a Jazz
TVORBA CHOREOGRAFIÍ "NA MÍRU"
Taneční soubory - začínajícím a méně zkušených tanečním souborům nabízíme možnost vytvoření choreografie irských tanců, s možností zapracování prvků moderního výrazového tance a základního hereckého projevu.
Divadla - profesionálním divadelním a tanečním tělesům nabízíme formu spolupráce a odborných konzultací při přípravě inscenací obsahující prvky irských tanců a irského stepu. (V roce 2006 např. inscenace Magická Flétna v MDB.)


KONZULTACE A TECHNICKÉ TRÉNINKY
Pro váš osobní taneční růst či souborovou choreografii nabízíme pomoc při odstraňování technických chyb, zlepšení výrazového provedení, začlenění jiných tanečních žánrů (zejména moderního výrazového tance), apod.
TANEČNÍ VYSTOUPENÍ
Pořadatelům kulturních akcí, firemních i soukromých oslav nabízíme zajištění kvalitního tanečního programu prostřednictvím našeho souboru La Quadrilla, příp. i jiných souborů. Možno doplnit také o výuku tanců.
Taneční soubor La Quadrilla je jedním z nejdéle působících souborů v České republice. Od svého založení (roku 1986) se vypracoval mezi absolutní špičku, což dokazuje i řada soutěžních vítězství a ocenění. Trenéři souboru jsou vyhledávanými lektory tanečních seminářů a porotci mnoha soutěží. Soubor má pestrý repertoár: od tanců irských (včetně stepu), skotských a španělských, přes western, line dance a couple dance, až po tance historické - salónní, show dance a kankán. Vidět jste La Quadrillu mohli v několika televizních pořadech, ale zejména na různých festivalech a soutěžích, mnoha společenských akcích, plesech, country bálech či jiných samostatných a divadelních vystoupeních. A to nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku, Německu a Chorvatsku.

•   DOMŮ    •   CO NABÍZÍME    •   KURZY    •   LEKTOŘI    •   FOTOGALERIE    •   VIDEO    •   KONTAKT   •                    © Kamil Majda 2006-2011